Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!


You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 6]

126 Re: Disa barcoleta nga un on Fri May 31, 2013 5:40 pm

     

TunCh   

Specialist I
Specialist I

TunCh
fjale te urta per te qeshur

Trim i mire me shoku shume! (sidomos kur e ka gruan te bukur!!!!!!!)

127 Re: Disa barcoleta nga un on Fri May 31, 2013 5:41 pm

     

TunCh   

Specialist I
Specialist I

TunCh
Faji eshte joti

Peshku ne det,e peshkatari ne klub

peshku ne det,shikon punen e vet

Çakallit lëshoi ujkun....Ujkut? Futja vrapit se te ha

Ai që s'ka gojë,vdes nga uria

budallait dhe te dehurit, fyti shkelmin


me thuj me ke ri te them kush te q.

Ai qe te rreh, eshte me i forte

I jep doren, te merr oren

Qyli eshte nena e te gjitha te keqijave, por si nene duhet respektuar

Shoku i mire njihet nga leket

Qente le te lehin, ti futja vrapit

Në rrezik e ne nevoje, seicili per hesap te vete

Buke e kripe e zemer! Benz, RedBull dhe feme

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum