Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Humor dhe Barcaleta Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

Humor dhe Barcaleta Welcom11

  • View posts since last visit
  • View your posts

Logged in as Anonymous. Your last visit was on

You are not connected. Please login or register

Important & Sticky [0]

TopicsRepliesViewsLast Posts
No new posts   

Martesa e nje bujku me nje grua te re

   by blero
0218on Thu Dec 26, 2013 3:05 am by blero View latest post
No new posts   

Turisti Nga Austria

   by daja.
0186on Sun Jun 09, 2013 11:45 am by daja. View latest post
No new posts   

Barcoleta vetem per Polic

 [ 1, 2 ] by Laki-Luk
28509on Fri Jun 07, 2013 10:50 am by Laki-Luk View latest post
No new posts   

Disa barcoleta nga un

 [ 1, 2, ... , 5, 6 ] by TunCh
1261602on Fri May 31, 2013 5:41 pm by TunCh View latest post
No new posts   

Gruja e shqetesuara

   by daja.
0198on Sat May 25, 2013 11:56 am by daja. View latest post
No new posts   

Zyshat Shqiptare

   by daja.
0216on Sat May 25, 2013 11:55 am by daja. View latest post
No new posts   

Burri i martuar

   by daja.
0190on Sat May 25, 2013 11:55 am by daja. View latest post
No new posts   

I thote e ema Benit

   by daja.
0175on Sat May 25, 2013 11:54 am by daja. View latest post
No new posts   

Dy shoke po shikon tv bashke

   by daja.
0170on Sat May 25, 2013 11:53 am by daja. View latest post
No new posts   

Nje burre dhe nje kinez ne tren

   by daja.
0181on Sat May 25, 2013 11:52 am by daja. View latest post
No new posts   

Shtatzënë

   by daja.
0210on Sat May 25, 2013 11:51 am by daja. View latest post
No new posts   

Djali u pavarësua

   by daja.
0181on Sat May 25, 2013 11:51 am by daja. View latest post
No new posts   

I dehuri

   by daja.
0193on Sat May 25, 2013 11:50 am by daja. View latest post
No new posts   

Gruaja qe deshironte te divorcohej

   by daja.
0145on Sat May 25, 2013 11:50 am by daja. View latest post

Topics [14]

  Back to top

Moderators : None

Users browsing this forum: None

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum