Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!


You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 2]

1 Barcoleta vetem per Polic on Sat Jun 01, 2013 6:16 pm

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Barcoleta vetem per Polic

Nje here nje polic me
komandantin e vet "te dy te veshur si civil" kaluan prane nje lendine
dhe pane nje bari me nje kope.

Bariu i pyet nese mundet tia numrojne se sa qingja ka ne kope,nese e gjente do
ti jepte nje qingj.polici e gjeti dhe bariu i tha te zjedh nje qingj,ne te dale
nga lendina bariu e pyet "a polic je" polici e pyet se si e
kuptoi,bariu iu pergjigj "sepse ma more qenin ne vend te qingjit".

2 Re: Barcoleta vetem per Polic on Sat Jun 01, 2013 6:17 pm

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Policët
Një hajdut u vjedh makinën policëve para stacionit të policisë. Policët që kishin në detyrë makinën, i thërret shefi te zyra dhe fillon t'u bërtasë. - O ju të paaftë që s'dini të ruani as makinën tuaj! - Shef, mos u mërzit, arritëm t'i marrin numrat e targave, përgjigjen policët.

3 Re: Barcoleta vetem per Polic on Sat Jun 01, 2013 6:31 pm

     

daja.   

Modder
Modder

daja.
Polici dhe mollët

Për çka nevojiten këto farë molle, pyet polici tregtarin.
-Këto të japin mend, i thotë ai.
-Po sa kushtojnë këto?
-Tri kokrra, 2 euro i thotë ai.
Polici i bleu, i hëngri dhe i′u kthye tregtarit:
-Ti më mashtrove, me dy euro i kisha blerë tre kg mollë.
-Eeee, a e sheh sa të mira ishin mollet që t′i dhashë, a u mbushe me mend?

4 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:39 am

     

TunCh   

Specialist I
Specialist I

TunCh
Polici ne shi

Ishte nje her nje polic edhe po ruante nje dyqan mallerash.
Po binte shi, pronajra e dyqanit i tha policit eja mbrenda se po bjen shi!
Polici ia ktheu jo faleminderit se edhe jasht eshte duke ra shi

5 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:39 am

     

TunCh   

Specialist I
Specialist I

TunCh
Policet dhe gruaja
Dy polic perplasen me makina dhe i kerkojn falje njeri tjetrit.
Pse po ngutesh e pyet njeri polic tjetrin e tjetri ia kdhen me ka humbur gruaja!
O po si ngjan mos e kam par une!
Eshte shum e bukur, me fytyr si enjgjell, trupin te bukur.
Polici tjeter e pyet, po e jotja si ngjan? mos e kam par une!
Nderkoh ai ia kthen lere timen por ec te kerkojm tenden.

6 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:40 am

     

TunCh   

Specialist I
Specialist I

TunCh
Polici ble mollë
Një polic shkon në pazar dhe shikon burrin që shiste mollë, shkon aty dhe e pyet per cmimin. Tregetari ia thote e polici ia kthen:
- Me bej nje kg.
- Si i do të kuqe apo të verdha? - pyet shitësi.
- Ska gjë, - thotë polici - "se un do ti qëroj."

7 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:41 am

     

TunCh   

Specialist I
Specialist I

TunCh
Polici dhe fëmija
Një polic i shëndoshë qëndron para çerdhes së fëmijëve. Papritmas vjen një edukatore dhe e pyet policin:
- Më falni, ju po prisni fëmijë?
Jo mor, këtë bark e kam nga birra – i përgjigjet polici.

8 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:42 am

     

TunCh   

Specialist I
Specialist I

TunCh
Polici ne farmaci
-Nje polic hyn ne farmaci dhe i thote farmacistes qe ti bej nje byrek me spinaq.
-Farmacistja habitet dhe mundohet ta sqaroje se eshte farmaci dhe jo fastfood. por policit nuk i mbushet mendja.
-Atehere farmacistja merr komisariatin ne telefon per te folur me shefin.I thote qe ka ardhur nje polic dhe kerkon byrek me spinaq kur ajo eshte farmaci.
-Shefi i pergjigjeto nuk pate me spinaq beja me gjize se polic eshte.

9 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:43 am

     

TunCh   

Specialist I
Specialist I

TunCh
Policia
Shkon një burr në një dyqan dhe pyet:
-Bukë keni?
-Po
-Djath keni?
-Po
……-Hashash keni
-Jo
Të nesërmen prapë burri:
-Bukë keni?
-Po
-Djath keni?
-Po
-Hashash keni
-Jo
Ditën tjetër po ashtu:
-Bukë keni?
-Po
-Djath keni?
-Po
-Hashash keni
-Po, sollëm.
-Duart lart! Policia.

10 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:43 am

     

TunCh   

Specialist I
Specialist I

TunCh
Polici TV
Hyn Polici ne nje dyqan dhe pyet shitesin:
A keni televizor me ngjyra
Shitesi: Po
Polici: A ka mundesi nje te kaltert ju lutem...

11 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:44 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Police
Pse policeve me biçikleta mbrapa ju shkruan “Police” ?
Qe mos ta ndjekin njoni tjetrin.

12 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:44 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Polici
Ndalon polici nje shofer qe ishte kundravajtje dhe i thote -Nxirr dokumentat!
Ky e shikon veten ngusht, mendohet sa mendohet dhe i nxjerr policit nje pasqyre perballe. Policit i ndryshon cehrja dhe i thote:
- Pse s’tregon qe jemi kolege?!

13 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:45 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
olici që kërkonte Burek


Polici e kishte turnin e natës në qytet. Dikur e mori uria. Afrohet në barnatore dhe kërkon byrek. Farmacistja i tregon se ishte në banatore dhe ai largohet.

Me vone, perseri polici po aty kërkon byrek. Perseri farmacistja e largon.
Më në fund kur farmacistes i erdhi te hunda polici, e thërret komandantin e i thotë:
-Ju lutem, ju telefonoj nga farmacia. Një polic i juaji më lodhi, vjen dhe kërkon byrek.
Nga ana tjetër ia pret komandanti:
-Edhe njëherë nëse vjen, futja me tepsi kokës!

14 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:45 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Polici i pyllit

Ishin mbledhur kafshet e pyllit per te zgjedhur qeverine e re.
Luani si mbret i kafshve kishte vene ca lule ne maj te malit dhe i tha te gjithe kafsheve.
Kush do me sjelle lulen e pare do jete kryeminister.
Pasi i tregoi te kush mal i kishte vene lulet, kafshet u nisen me vrap e ne fund u nis dhe breshka.
Pasi kaluan disa ore po fillonin te ktheheshin kafshet dhe sipas radhes luani i caktonte vendet ne qeveri.
Erdhi dhe breshka dhe ne fund. Por pas saj erdhi gomari.
Foli direkt luani po ti si ske turp dhe breshka erdhi para teje.
Gomari shume qet dhe i gezuar i tha - si i pari , si i fundit te vij une, ti po polic do me vesh.

15 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:45 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Polici rrugor
Kishte ndodhur një aksident dhe polici rrugor që po patrullonte në atë zonë po raportonte në radjo dore.

Një makinë ka berë aksident; përfundimi, një i vdekur në kanal, një tjeter trupin e ka në kanal kurse koken në (koka ishte në asfalt por policit nuk po iu kujtohej emri Asfalt), kokën në, koken e ka në...

Polici e shkelmon koken e viktimes dhe thotë.

Koken e ka në kanal.

16 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:46 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Polici dhe banania
Nje dite komandanti i policise shef nje polic qe po hante banane me gjithe lekure. Ai afrohet dhe e pyet.
-Pe po e ha me gjithe lekure? Pse nuk e zhvesh nga lekura?

Polici shume i kenaqur i pergjigjet

-Pse ta bej? Une e di se cfar ka brenda

17 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:46 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Polici shqipetar
Nje polic kap nje femi duke vjedhur dhe i thote.-do vish me mua ne komisariat.ai i thote -sa ti them babit se e kam tek ky lokali.femija iken dhe i fshehet,mbas ca ditesh e kap perseri duke vjedhur.polici e kap prej veshi dhe e shoqeron ne komisariat.sa hyn tek dera femija i thot,-sa te takoj mamin se ishte aty perjashte dhe ai fshehet prape.kur e kap heren e trete femija i thote ,-o xhaxhi polici prit sa te blej nje byrek dhe do vi.polici ngaqe kishre frike se i ikte prape dhe i thote,-prite ketu se iki e blej une. dhe femija prape iku,ky ishte polici shqipetar"!

18 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:46 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Polici dhe berberi
Nje dit nji polic shkon per tu rruar tek nji berber.Ulet ne karrige dhe berberi fillon ta shkumoje.Pasi filloj tja rruaj njeren faqe,nje femi bertiti tek dera
-O Kapllan, o Kapllan asht duke tu djeg shtepija...
Sa e degjoj polici i shkrete u ngrit nga karriga me nji faqe te rruar dhe nji te pa rruar dhe ja fut nji vrap...por pasi beri nja 200 metra,u ndal dhe tha me vehte...
-Qfare tha ai femija....Kapllan...
-Po un e kam Shaban mor me raft pika...

19 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:46 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Policet dhe ushtaret
Qe thoni ju ushtaret takuan nje gazetar dhe po e kritikonin Ushtaret:po pse vetem policeve i beni ju barcaleta Gazetari: tani vetem policet jane te trash ia kthen gazetari Ushtaret:po pse ne nuk jemi te trash Gazetari:pse jeni te trash ju Ushtaret:po ja ne kemi ndertuar ure mu ne mes te shkretetires a ka me budallik me te madh se ky Gazetari:po, ama ka dhe me temadh Ushtaret:cfare Gazetari:shikojeni policet siper ures duke peshkuar

20 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:47 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Polici
Nje femije e godet pa dashur nje polic me gur. Polici e mori femijen dhe e dergoi tek shefi i tij.
E pyeti shefi policin: A te ka reneme qellim apo pa dashje?
Jo i tha polici, me ka ra me gur.

21 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:47 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Polici kosovar 18+
Nje polic kosovar takohet me te dashuren e tij per here te pare dhe i propozon qe te bej sex me te...
mirpo ajo i thot nuk mundem se i ka menstracionet.. ( ndersa polici i pergjigjet
PO EDHE UNE E KAM TE KRYER SHKOLLEN E MESME....

22 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:48 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Polici dhe zingiret
Nje polic e ndal nje njeri me mjet .Ju lutem , paisjet dimerore - zingjiret .Shoferi tregon zingjiret qe kishte .
Polici pyet ? pse keta zingjire kaq te holle .Keta zingjire jane per qen e jo per automjet .
Shoferi ia kthen : Shitesi me tha se keta zingjire jane per qen , por bejn edhe per polic .

23 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:48 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Policet ne trajnim
Ishin mbledhur nje here te gjithe policat e Shqiperis sepse do te vinte shefi i cia amerikane ti trajnonte.dhe mbasi mbarojne trajnimin i thote shefi i cia shefit shqiptar: thuaju policave qe mbledhjen tjeter e kemi te premten.ene ky i thote kur ngrihet njoni ene bertet:o daje e premtja i bi e djele.Ok i thote shefi e lejme te shtunen.

24 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:48 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Polici dhe cigarja
Nje polic cdo dite nga sherbimi vinte ne shtepi me njeren kembe te lagur. Nje dite e pyet nusja: Cfare ben qe gjithnje lagesh ne njeren kembe. Ai pergjigjet: Hedh cigaren ne uje dhe per te mos djegur gje e shkel me kembe.

25 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:48 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Polici dhe mesuesi
Na ishin dy shoke njiher,njeri polic e tjetri mesues.Kishin vendosur per here te pare te fluturojne me aeroplan sebashku.
-Pasi meren vesh ata hypin ne aeroplan dhe gjate fluturimit piloti informon pasagjeret se njeri prej dy motoreve te aeroplanit eshte prishur!
Mesuesi i brengosur thot,bre do te eshte veshtire te zbresim me nje motor,.
Polici pergjigjet dhe i thot,lutju zotit ore mos te prishet edhe tjetri se mbesim ne ajre!

     

Sponsored content   


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum