Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!


You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:49 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Polici i mençur
Na ishte nje polic qe po hante cokollat por po hante disi ndryshe . aty kalon nje femij dhe e pyet o xhaxhi polici po pse nuk e ha cokollaten por ha letren dhe ai i pergjigjet : po pse budalla jam une ,une ha letren se ajo ka vitamina si lekurat e frutave.

27 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:49 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Polici dhe dhia
Ishte ken nje polic me nje dhi perdore dhe tu hec rruges e kishte pa nje djal t’vogel.
Aj djali po pyet “Ku po shkon me kete gomar “?
Polici i thot: Nuk eshte gomar por eshte dhi…
I pergjigjet djali: Nuk t’veta ty po e veta dhin.

28 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:50 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
Qeli me flok
Ni mjek thirr en stacion t’policis edhe ju thot: Ni budall i rrezikshem u ik pi spitalit.
Po a? Qysh doket? - Osht qel, i ka flokt e gat. Thot Doktori
Qysh muNet mu kon qel edhe mi pas flokt e gat? – bohet nervoz polici.
Po a t’thash qe osht budall.

29 Re: Barcoleta vetem per Polic on Fri Jun 07, 2013 10:50 am

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
POLICI DHE FËMIU

Një polic duke shkuar në punë e she ni fëmijë të vogel edhe i thotë qka po bon ktu.Qe po e marojë një polic.Me qka pe maron? Me zall me lloq edhe me mu..t.Diten tjeter polici tu shku në punë e she prapë ketë fëmien edhe i thotë qka je tu bo këtu.Qe pe maroj ni polic.Me qka pe maron, me zall me lloq edhe me mu..t.Kur kthehet në shtëpi polici thotë t'nesermen kur t'shkojë në punë nëse më thotë qeshtu ai kopili ko me myt tu e rre.
T'nesermen e she prapë edhe prapë e pyet qka je tu bo këtu.Qe pe maroj ni ushtar. Me qka pe maron? Me zall edhe me lloq.Mut spi qet aa . . . . jo se bohet polic ja këthen fëmiu...

     

Sponsored content   


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum