Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

optsioni Verified profile Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

optsioni Verified profile Welcom11

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1optsioni Verified profile Empty optsioni Verified profile on Thu Oct 15, 2015 11:10 pm

     

Prince#   

Administrators
Administrators

Prince#
forumi ka mundsuar optsionin Verified optsioni Verified profile Verifi10 dhe do jet vetem per staff!

Per ta pasur ju ne profilin tuaj duhet te jeni aktiv pak me shum dhe verifikohet profili juaj

Me rrespekt staff xCodeZz

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum