Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Pytje : per e bay Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

Pytje : per e bay Welcom11

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Pytje : per e bay Empty Pytje : per e bay on Tue May 20, 2014 9:34 pm

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
qysh me bo porosin per kosov edhe a vijin sigurt 100% mos bojn naj rren apo diqka

2Pytje : per e bay Empty Re: Pytje : per e bay on Tue May 20, 2014 9:40 pm

     

D4rk-AL   

Private I
Private I

D4rk-AL
qka nuk munet me ndodh . po nuk jom shum ngjarje

3Pytje : per e bay Empty Re: Pytje : per e bay on Wed May 21, 2014 6:03 pm

     

Prince#   

Administrators
Administrators

Prince#
Laki-Luk wrote:qysh me bo porosin per kosov edhe a vijin sigurt 100% mos bojn naj rren apo diqka


vlla ma mir porosit ktu http://www.aliexpress.com/

e zgjedh lotacion Kosovo zip shkrun mir etj. unevet kam porosit dhe me kan ardh

4Pytje : per e bay Empty Re: Pytje : per e bay on Wed May 21, 2014 9:48 pm

     

Laki-Luk   

Private II
Private II

Laki-Luk
oww flm shumm e mir koka teperr

5Pytje : per e bay Empty Re: Pytje : per e bay on Thu May 22, 2014 2:41 am

     

Prince#   

Administrators
Administrators

Prince#
Tema Mbyllet

     

Sponsored content   


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum