Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Murinjo: Më pëlqen Runi Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

Murinjo: Më pëlqen Runi Welcom11

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Murinjo: Më pëlqen Runi Empty Murinjo: Më pëlqen Runi on Sat Jul 13, 2013 1:26 pm

     

Lajme   

Lajme 24/7
Lajme 24/7

Lajme
Trajneri i Çelsit, Zhoze Murinjo, ka pranuar se e vlerëson shumë sulmuesin e Mançester Junajtedit, Uejn Runi. Murinjo është i vetëdijshëm se Runi aktualisht është lojtar i “Djajve të Kuq” dhe nuk ndihet mirë të flasë për këtë futbollist.“Unë kurrë nuk i kam fshehur gjërat dhe gjithmonë e kam thënë atë që e kam pasur në mendje. Runi më pëlqen si lojtar, por më shumë se kaq nuk mund të them”, ka theksuar Murinjo. E ardhmja e Runit tek Junajtedi është në dyshim, pasi vetë lojtari ka kërkuar të largohet. Ndërkohë, Çelsi përmendet si destinacioni i mundshëm i sulmuesit anglez.
(RTK)

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum