Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Zaha i vendosur të luajë te Junajtedi Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

Zaha i vendosur të luajë te Junajtedi Welcom11

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Zaha i vendosur të luajë te Junajtedi Empty Zaha i vendosur të luajë te Junajtedi on Sat Jul 13, 2013 1:24 pm

     

Lajme   

Lajme 24/7
Lajme 24/7

Lajme
Futbollisti i ri i Mançester Junajtedit, Vilfred Zaha, ka hedhur poshtë spekulimet e mediave se ai mund të largohet nga “Old Trafford”-i për t’iu bashkuar ndonjë klubi tjetër në formë huazimi.Junajtedi e bleu Zahën në janar të këtij viti, por ai vazhdoi të luante në Kristal Pallas, por në formë huazimi. “Jam shumë krenar që jam te Junajtedi dhe këtu dëshiroj të qëndroj. Edhe pse jam shumë larg familjes dhe miqve të mi, mendoj se ky është një hap i madh përpara në karrierën time. Shpresoj se tifozët do të më kuptojnë pse e bëra këtë lëvizje”, ka theksuar ish-futbollisti i Kristal Pallasit. Ndërkohë, trajneri i Kristal Pallasit, Jan Holovej, ka thënë se nuk e ka ndërmend ta rikthejë Zahën në formë huazimi, ngase dëshiron ta shohë Zahën në përbërjen e parë të Junajtedit.
(RTK)

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum