Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Pacolli: Ka marrë fund moti dhuna Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

Pacolli: Ka marrë fund moti dhuna Welcom11

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Pacolli: Ka marrë fund moti dhuna Empty Pacolli: Ka marrë fund moti dhuna on Sun Jun 30, 2013 12:13 pm

     

Lajme   

Lajme 24/7
Lajme 24/7

Lajme
Zëvendëskryeministri i parë i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka shprehur edhe njëherë mbështetjen e subjektit të tij politik që me dialog të tejkalohen të gjitha problemet, dhe po ashtu mbështetjen për ratifikim e marrëveshjes për normalizimin e marrëdhënie ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.
“Dhuna ka marrë fund qysh moti, dhunë nuk do të ketë asnjëherë në trojet tona për arsye se është rritë vetëdija e qytetarëve tanë. Kanë ndryshuar kushtet. Kërkesat jetësore janë krejtësisht tjera”, deklaroi ai.

Këto komente lideri i Aleancës Kosova e Re i bëri në Kuvendin Zgjedhor të Forumit Rinor të Degës së Prishtinës.
(RTK)

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum