Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Smart i bindur se J-Lo po e tradhëton Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

Smart i bindur se J-Lo po e tradhëton Welcom11

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Smart i bindur se J-Lo po e tradhëton Empty Smart i bindur se J-Lo po e tradhëton on Fri May 31, 2013 11:35 pm

     

Lajme   

Lajme 24/7
Lajme 24/7

Lajme
Smart i bindur se J-Lo po e tradhëton Rtkliv10


Casper Smart i dashuri i këngëtarës së famshme Jennifer Lopez, është i bindur se ajo po e tradhton atë me reperin Pitbull prapa shpinës së tij. Ai është përplasur me të dhe ka kërkuar nga ajo të tregojë nëse ka aferë me Pitbull. Pastaj ai i ka kërkuar asaj të këputë lidhjet me të


“Jen në fillim u tërhoq dhe vetëm qeshte në fytyrën e Casper. Por pastaj ajo u çmend. Ajo ia ktheu atij, ‘Mos fol me mua ashtu’ dhe ia mësyu. Më vonë ajo ia kujtoi Casper se kush është bosi dhe se është ajo që prodhon paratë në lidhje dhe nëse nuk i pëlqejnë kushtet, mund të largohet”.

“Casper është shumë xheloz sa madje ka filluar të kopjojë Pitbullin. Ai mendon se nëse vepron më shumë si Pitbull, ajo do ta pëlqejë më shumë, por dëshpërimi i tij e bën atë edhe më pak tërheqës për të. Nëse J-o e len, Casper e di se ditët e tij të të jetuarit në nivel të lartë mbarojnë.”, ka thënë burimi.

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum