Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

DriverMax – krijon nje backup te driver te sistemit operativ Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

DriverMax – krijon nje backup te driver te sistemit operativ Welcom11

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

     

daja.   

Modder
Modder

daja.
DriverMax – krijon nje backup te driver te sistemit operativ Driver10

Eshte falas pas regjistrimit (gjithmone pa pagese) ne websitin e prodhuesit. DriverMax eshte nje program shume i dobishem dhe efektiv per driver. Ruan te gjithe driverat e sistemin tone ne nje skedar zip, te cilet mund te perdoren perseri nga DriverMax ne rast se kemi nevoje

per reformatuar Sistemin Operativ (ose edhe ne qofte se kemi me shume se nje kompjuter identik): ne kete rast shmang qe te shkojme per te gjetur te gjithe driverat e skedave video, skedave audio, skaner, modem, printer, etj.

Ne praktike, ju ben per te reinstaloni sistemin operativ (per fat te keq nganjehere ndodh qe Windows, te behet shume i ngadalte) shume lehte dhe shpejt. Mund te zgjedhim (nese deshirojme), cilat driver te mbajme dhe cilet per te perjashtuar.

Punon mire; ne testet qe kam bere, shumica e driver ishte ne funksion te perkryer ne instalimin e ri, por ka qene e nevojshme te instaloja me dore disa (shume pak, ne te vertete). Funksionon ne Windows XP dhe Vista.

shkarko programin kliko ketu

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum