Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Rihanna rrëfen: Fiksimi im pas UFO-ve Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

Rihanna rrëfen: Fiksimi im pas UFO-ve Welcom11

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Rihanna rrëfen: Fiksimi im pas UFO-ve Empty Rihanna rrëfen: Fiksimi im pas UFO-ve on Thu Dec 26, 2013 3:34 am

     

SHiiFT   

Elite
Elite

SHiiFT
Këngëtarja e njohur Rihanna ka rrëfyer së fundi se në fëmijërinë e saj ka kaluar shumë kohë duke parë qiellin për të konstatuar jashtëtokësorët. Në moshën fëmijërore në Barbados, ajo do të kalonte orë të tëra me vështrimin lart ndërsa për këtë nuk e pengonte aspak i jati i saj por e sugjeronte. “Babai im ishte i bindur se ata do të vinin në tokë dhe më linte të qëndrojë duke parë për shumë orë gjatë viteve të fëmijërisë. Nuk pashë asnjë UFO por pashë një yll që ra dhe ishte momenti sikur doja të thoja :pooooo! Baba eja ta shikosh”, tha Rihanna.

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum