Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Për 2 javë, Sony shet 2.1 milionë PlayStation 4 Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

Për 2 javë, Sony shet 2.1 milionë PlayStation 4 Welcom11

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

     

SHiiFT   

Elite
Elite

SHiiFT

Për 2 javë, Sony shet 2.1 milionë PlayStation 4 Playst10


Njerëzit kanë blerë 2.1 milionë njësi të PlayStation 4 në mbarë botën që kur konsoli debutoi dy javë më parë, kompania njoftoi nëpërmjet Twitter të martën. Sony ka falënderuar fansat duke thënë se “ne nuk mund ta bënim këtë pa ju”, transmeton Krokodili.

Konsoli i gjeneratës së ardhshme doli në shitje në Amerikën e Veriut më 15 Nëntor; Sony shiti 1 milion njësi të PlayStation 4 në ditën e parë. Më pas doli në shitje në 20 vende evropiane dhe Australi më 29 Nëntor. Tani, konsoli është në dispozicion në 32 vende.

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum