Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Martesa e nje bujku me nje grua te re Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

Martesa e nje bujku me nje grua te re Welcom11

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Martesa e nje bujku me nje grua te re Empty Martesa e nje bujku me nje grua te re on Thu Dec 26, 2013 3:05 am

     

blero   

Private II
Private II

blero
Martesa e nje bujku te moshuar me nje grua te re nuk po shkonte dhe aq mire
Gjeresa nje dite i moshuari vendosi te shkoi te doktori se cafr mund te bente
Pas disa analizash qe i beri doktori i tha:
-Heren tjeter ndersa do jeshe tek toka e do te vije deshira te besh dashuri me gruan tende nuk do presesh qe te vije dreka apo darka por duhet te ikesh ne shtepi sa me shpejt
- E kam bere tha i moshuari por gjersa kam shkuar ne shtepi kam qene aq i lodhur nga rruga saqe nuk kam mund te bej asgje
Doktori pasi u mendua per pak i tha:
-Degjo cfar do te besh:,do maresh ciften me vete tek toka dhe sapo te ndjesh qe do te besh dashuri do gjuash nje here me cifte dhe thuaj gruas qe kur te degjoj krismen te vije vrap tek toka
Pas disa javesh doktori dhe bujku takohen rastesisht ne rruge dhe e pyet doktori:
- Hee,si shkoi,cdo gje ne rregull?
I pergjigjet bujku plak:
- Tre ditet e para more doktor cdo gje shkoi shume mire ,por pastaj filloi sezoni i gjyetise e qe ate dite se kam pare me ….!!!

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum