Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Djaloshi nga Prizreni i dhuron flamurin shqiptar Paris Hilton Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

Djaloshi nga Prizreni i dhuron flamurin shqiptar Paris Hilton Welcom11

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

     

Prince#   

Administrators
Administrators

Prince#
Djaloshi nga Prizreni i dhuron flamurin shqiptar Paris Hilton 11lk55j

Njihet si Ludo Lee, por në fakt është Ludovik Tunaj, djaloshi nga një fshat i Suharekës së Kosovës, por që ka vite që jeton në Zvicër. Ai njihet për stilin e tij dhe mjeshtërinë për të rregulluar flokët, sidomos personazheve të famshëm botërore. Ludo ka pak kohë që është edhe imazh i kompanisë më të madhe, e cila sponsorizon Festivalin e Kanës me aksesorë dhe jo vetëm, edhe çmimet, firma “Chopard”. Ai këtë herë në Festivalin e Kanës ka takuar sërish bukuroshen Paris Hilton dhe i ka treguar asaj për Shqipërinë, duke i dhënë edhe këtë flamur të vogël që djaloshi e ka pasur në xhaketën e tij. Ludoviku preferohet shpeshherë edhe nga femrat VIP që marrin pjesë në këtë festival për t’i shoqëruar ato, duke përfunduar edhe në ndonjë dhomë të tyre.

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum