Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!


You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Gruja e shqetesuara on Sat May 25, 2013 11:56 am

     

daja.   

Modder
Modder

daja.
“Nje mbremje vone nje grua bashke me te bijen e vogel presin te shqetesuara burrin dhe babin, i cili nuk ishte kthyer ende ne shtepi. Vajza e vogel i thote se emes: “Mami, po sikur babi te kete shkuar me ndonje grua tjeter?”
E ema i pergjigjet: “Pse te shkon mendja per keq moj shpirt i mamit! Babin mund ta kete shtypur ndonje makine…”

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum