Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!


You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Zyshat Shqiptare on Sat May 25, 2013 11:55 am

     

daja.   

Modder
Modder

daja.
-Nese nuk je i interesuar per mesimin mund te largohesh,
-Nese do te besh muhabet dil jashte dhe vazhdo atje,
-Me thuaj kur te mbarosh muhabetin,qe te vazhdoj une,
-Pse po qesh ? Ngrihu tregoje,te qeshim edhe ne,
-Pse vjen ne shkolle kot,kur nuk meson ?

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum