Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!


You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Burri i martuar on Sat May 25, 2013 11:55 am

     

daja.   

Modder
Modder

daja.
Nje burre i martuar kishte nje lidhje jasht-martesore­­,
Nje dite shkon te shtepia e se dashures e ben dashuri
mbas kesaj ate e ze gjumi, vjen darka dhe i duhej te kthehej ne shtepi,ngrihet me te shpejt vishet merr kepucet e i perlyen me
balte dhe niset per ne shtepi ku gruaja po e priste tek dera, sapo mberrin gruaja e pyet: Ku ishe??,,,burri i thote:
-Grua nuk dua te genjej une kam dashnore!
Gruaja­ e shikon nga kepucet e i thote:
-Hyr mbrenda mor legen prap futboll paske luajtur..

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum