Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!


You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 I thote e ema Benit on Sat May 25, 2013 11:54 am

     

daja.   

Modder
Modder

daja.
Nese nuk i mer provimet ne shkolle harroje qe je im bir..!
Pas disa ditesh e pyet:
- Beni si kalove me provimet ?
Dhe Beni i pergjigjet:
- Zonje,njihemi gje bashke..?!

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum