Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!


You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Dy shoke po shikon tv bashke on Sat May 25, 2013 11:53 am

     

daja.   

Modder
Modder

daja.
Duke nderruar stacion shohin ne lajme qe nje burre po tentonte te hidhej nga ura..
Shoku i pare – Veme bast.ne qofte se burri hidhet nga ura fitoj une
dhe do me japesh 100€,ne te kundert do te jap une ty.
Burri u hodh nga ura.
Shoku i dyte -Fitove,meri leket
Shoku i pare – Jo.smund ti pranoj.e bera me hile.
i pash lajmet ne mengjes e dija qe do hidhej
Shoku i dyte – Jo meri,se dhe un bera hile,e kisha pare ne lajme
qe u hodh por mendova se sdo ishte aq i trashe sa te hidhej perseri.

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum