Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!


You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Nje burre dhe nje kinez ne tren on Sat May 25, 2013 11:52 am

     

daja.   

Modder
Modder

daja.
E pyet burri kinezin
-Amerikan je ti??
-Jo jam kinez.
Pas 20 min e pyet prap.
Ore se ste pyeta amerikan je ti??
-Jo mor zoteri jam kinez ta thash iher.
Nese je ameriken ma thuaj mos ki turp.
-Ore qenke interesant ta thash more jam kinez.
Pasi ndalet treni ne stacion dhe zbresin te gjith e pyet serish.
-Amerikan je? mos ki turp se tani zbriten te gjith.
Dhe japonezi super i acaruar ja kthen
-Po amerikan jam u kenaqe.
Sa cudi ,sa ngjason ti me kinezet.

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum