Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!


You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 MoioSMS - program per te derguar sms falas on Thu Dec 26, 2013 3:49 am

     

daja.   

Modder
Modder

daja.
Baraz me JackSMS dhe KlaimSMS, MoioSMS lejon per te derguar SMS falas, duke u mbeshtetur ne site qe lejojne per te derguar SMS falas(Alice, Vodafone, Tim.it, etj.).Shume i thjeshte per t’u perdorur, esencial dhe open source. Mes karakteristikave me te nevojshme, eshte

ai te qenit i gatshem edhe ne versionin portable, qe do te thote nuk kerkon instalim, ne menyre qe te mund ta marrim me vete ne nje çeles USB.

Per t’u shenuar qe kjo e derguar SMS permes nje software (duke evituar keshtu per te hapur faqen web te administratorit, me publicitete, etj.), eshte nje praktike jo shume e çmuar nga vete pergjegjesit, qe nganjehere mund te variojne specifikat per te derguar SMS, duke i bere kaq te panevojshme ata mes ketyre programeve qe nuk jane te azhornuar ne kohen e duhur.

VINI RE: Mojo SMS nuk eshte me i zhvilluar

shkarko programin kliko ketu

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum