Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Perez: Jemi të fiksuar pas trofeut të Ligës së Kampionëve Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

Perez: Jemi të fiksuar pas trofeut të Ligës së Kampionëve Welcom11

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

     

Lajme   

Lajme 24/7
Lajme 24/7

Lajme
Kurorëzimi e trofeun e dhjetë të Ligës së Kampionëve është kthyer në një obsesion për Real Madridin. Edhe presidenti i klubit, Florentino Perez, në mesazhin e tij për festat e fundvitit, vuri theksin pikërisht te fitimi i trofeut kryesor evropian.
“Të gjithë ne madrilenët dëshirojmë që të fitojmë tituj por duhet ta pranojmë që jemi paksa më të fiksuar me “La Deciman”, dhe ai është trofeu që dëshirojmë më shumë. Megjithatë si në futboll, ashtu edhe në basketboll gjëja më e rëndësishme është të luash mirë dhe të fitosh trofe”, ka theksuar Perez.

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum