Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Gerrard: Duhet të bëjmë plan si ta frenojmë Suarezin Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

Gerrard: Duhet të bëjmë plan si ta frenojmë Suarezin Welcom11

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

     

Lajme   

Lajme 24/7
Lajme 24/7

Lajme
Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard e ka këshilluar kombëtaren angleze që të nisë të mendojë qysh tani për planin se si duhet ndalur një lojtar si Luis Suarez në Brazil. Shorti i Botërorit e vendosi Anglinë me Uruguain në një grup dhe Gerrard që shpesh ka thënë se Suarez mund të bëhet një nga lojtarët më të mëdhenj të Liverpoolit, theksoi edhe njëherë se sa i rrezikshëm është për kombëtaren e “Tre Luanëve”, uruguaiani që ka në klub.“Kur u hodh shorti, gjëja e parë që më erdhi ndërmend ishte Suarez dhe çfarë do të bëjmë për ta mbajtur të bllokuar. Kur Luis është në formë, atëherë ai është thuajse i pandalshëm. Stafi teknik i kombëtares duhet të përgatisë ndërkohë një plan për ta ndalur dhe sapo sezoni të përfundojë, edhe unë do të jap kontributin tim”, ka theksuar Gerrard. Italia dhe Kostarika janë dy kundërshtarët e tjerë me të cilët Anglia e Hodgson do të përballet në fazën e grupeve, një short tepër i vështirë që ka ulur edhe më tej pritshmëritë e tifozerisë angleze, në raport me garat e mëparshme. “Besoj se njerëzit e kuptojnë se çfarë është në gjendje të arrijë kjo skuadër dhe çfarë nuk mund të arrijë. Nëse nuk do të ketë shumë presion, kjo do të ishte në të mirë të ekipit”, ka shtuar Gerrard.

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum