Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Ouen: Liverpuli duhet ta mbajë Suarezin Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

Ouen: Liverpuli duhet ta mbajë Suarezin Welcom11

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Ouen: Liverpuli duhet ta mbajë Suarezin Empty Ouen: Liverpuli duhet ta mbajë Suarezin on Sat Jul 13, 2013 1:25 pm

     

Lajme   

Lajme 24/7
Lajme 24/7

Lajme
Legjenda e klubit nga “Anfield Road”, Majkëll Ouen, mendon se klubi i tij amë do të bënte gabim të madh nëse do të heqë dorë nga shërbimet e Luis Suarezit.Për sulmuesin uruguaian ekziston një interesim i madh nga klubet më të mëdha evropiane, por Ouen këmbëngul se shitja e tij do të thoshte edhe heqje dorë për të kuqtë nga lufta për një vend në Ligën e Kampionëve.

“Liverpuli duhet ta mbajë Suarezin. Që një kohë të gjatë tifozët presin një rezultat të mirë në kampionat, kurse pa Suarezin skuadra nuk ka kurrfarë gjasat të jetë konkurrente për një vend që çon në Ligën e Kampionëve. Nuk do të ishte korrekte ndaj tifozëve dhe as ndaj lojtarëve, sidomos ndaj Stiven Xherardit, në të cilin sërish do të binte barra më e madhe”, ka theksuar Ouen.

Ish-futbollisti i kombëtares angleze ka marrë si shembull Mançester Junajtedin, se si duhet të sillet një klub i madh. “Uejn Runi nuk ishte më në qendër të vëmendjes pas ardhjes së Van Persit dhe shprehu dëshirën për t’u larguar posa u emërua trajner i ri Dejvid Mojes. Megjithatë, ata nuk dëshirojnë aq lehtë të heqin dorë nga shërbimet e tij”, ka shtuar Ouen.
(RTK)

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum