Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Mosdalja e serbëve të Kosovës në zgjedhje rrezikon Serbinë për në BE Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

Mosdalja e serbëve të Kosovës në zgjedhje rrezikon Serbinë për në BE Welcom11

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

     

Lajme   

Lajme 24/7
Lajme 24/7

Lajme
Zyrtari ndërlidhës i Serbisë në Kosovë Dejan Paviçeviq ka shprehur frikën se po qe se serbët në Kosovë nuk dalin në zgjedhjet e 3 nëntorit, do të rrezikohet edhe marrëveshja për integrimin e Serbisë në BE.Ai ka shtuar se dalja një zgjedhje votuese do t’iu mundësonte një pozitë më të mirë dhe jetë më dinjitoze e bashkësia ndërkombëtare nuk do t’i trajtonte më serbët si struktura paralele por si përfaqësues legjitimë të popullit serb, raportojnë mediat në Beograd.

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum