Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Sulmohet shtëpia e Nazim Bllacës Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

Sulmohet shtëpia e Nazim Bllacës Welcom11

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Sulmohet shtëpia e Nazim Bllacës Empty Sulmohet shtëpia e Nazim Bllacës on Sun Jun 30, 2013 12:11 pm

     

Lajme   

Lajme 24/7
Lajme 24/7

Lajme
Mbrëmë rreth orës 23:03 minuta është sulmuar me granatahedhës shtëpia e Nazim Bllacës në Ribar. Askush nuk është lënduar. Vetë Bllaca njofton se nuk ka të lënduar, por vrtëm kulmi i shtëpisë i është dëmtuar.


Në një letër nëpërmjet postës elektronike, vetë Nazim Bllaca, njofton që i është sulmuar shtëpia, madje ai thotë se në shtëpinë e tij ka forca policore të EULEX-it dhe të Kosovës.

Nuk dihet se kush e ka kryer sulmin, por dihet që gjashtë persona janë dënuar për shkak të dëshmive të tij. Shpresim Uka, Sadik Abazi, Shaba Syla, Bekim Syla, Driton Hajdari janë dënuar me 54 vjet burg. Bekim Syla, Shpresim Uka dhe Driton Hajdari janë në arrati. Fahredin Gashi ndërkaq është dënuar më 17 burg. Me 3 korrik nis gjykimi i Nazim Bllacës për vrasjen e Ibush Kllokoqit.
(RTK)

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum