Mir se erdhët në xCoDeZz

United states of Albania

Krijo nje Llogari ose kyqu per te Vazhduar ne Forum

Shpat Deda me këngë dhe klip të ri Login_10

Kyçu - Login

Emri Juaj:

Fjalëkalimi:

Qëndro i identifikuar:

Nuk jeni ende anetar? Regjistrohu!

Shpat Deda me këngë dhe klip të ri Welcom11

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Shpat Deda me këngë dhe klip të ri Empty Shpat Deda me këngë dhe klip të ri on Fri May 31, 2013 11:39 pm

     

Lajme   

Lajme 24/7
Lajme 24/7

Lajme
Shpat Deda me këngë dhe klip të ri Rtkliv12


Shpat Deda së shpejti do të lansojë këngën e tij më të re të titulluar “Përgjithmonë”, e cila do të vijë e shoqëruar me videoklip. Regjia dhe montazhi i videoklipit të këngës së re është bërë nga Daniel Mulloy, regjisor i njohur i filmave të shkurtër nga Britania e Madhe, puna e të cilit ka triumfuar në dhjetëra festivale prestigjioze ndërkombëtare të filmit si Sundance, BAFTA, etj.


Kënga do të jetë edhe pjesë albumit të dytë të kantautorit nga Kosova, i titulluar “Dathë”, album i cili është në fazat përfundimtare të produksionit.

I realizuar në studion “Homebasesound” në Prishtinë, me producentë si Armend Xhaferi dhe Pëllumb Ballata, albumi planifikohet të publikohet brenda këtij viti.

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum